Korzyści rozwiązania Rimfree®

takbywa

RIMFREE® TO NOWY STANDARD MISEK WC. ZOBACZ JAKIE SĄ KORZYŚCI ZASTOSOWANIA TEGO ROZWIĄZANIA W TWOIM DOMU


utrzymanie_czystosci

Łatwe utrzymanie czystości.

Brak kołnierza oznacza brak trudnodostępnych miejsc gdzie zbierają się zabrudzenia będące siedliskiem niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. W miskach Rimfree® wyeliminowaliśmy ten problem! Brak obrzeża onacza, że krawędź miski jest w pełni otwarta. Można ją w prosty sposób przetrzeć ściereczką i… gotowe!

Chcesz zapewnić sobie idealną czystość? Kup miskę ze stelażem Koło Technic z systemem Smart Fresh a będzie to mozliwe. Specjalny środek czyszczący SmartFresh jest umieszczany w spłuczce podtynkowej, przez płytkę spłukującą. Podczas każdego spłukania aplikowana jest określona ilość płynu. Dzięki temu Twoja miska WC jest zawsze świeża, pachnąca i… wolna od jakichkolwiek zawieszek czy koszyczków. Więcej o tym rozwiązaniu dowiesz się tutaj: zobacz więcej >>>

korzysci-rimfree_

Oszczędność.

Specjalnie zaprojektowany dystrybutor wody zapewnia skuteczne spłukiwanie przy zaledwie 4L wody! W wymiarze rocznym to konkretne oszczędności: zobacz kalkulator >>>

Do czyszczenia miski Rimfree® nie potrzebujesz już agresywnych detergentów. Teraz możesz stosować standardowe środki, które na co dzień stosujesz do czyszczenia pozostałych urządzeń w łazience.

ochrona_srodowiska

Ochrona środowiska.

Ograniczając agresywne detergenty i środki czystości do minimum, dbasz o środowisko.

aranżacja łazienki z miską rimfree

Atrakcyjne wzornictwo.

Gładka powierzchnia wnętrza miski przekłada się również na aspekt wizualny. Ranty miski są cieńsze i miska prezentuje się znakomicie, nawet będąc otwarta ;)